Prachatice nám vítěznou šňůru nepřekazily

V sobotním pozdním odpoledni si přijely do Jindřichova Hradce pro body Prachatice. Záloha týmu, s kterým jsme se ještě minulou sezónu utkávali v I. lize. Pod rozsvícenými světli jsme však nepřipustili žádné překvapení a utkání úspěšně zvládli. Zápasu jsem se nemohl zúčastnit, proto můžu poskytnout pouze informace, jak zápas viděl David Mátl.

David mi jako zkušený harcovník pověděl, že jsme neměli příliš úspěšný vstup do zápasu, když jsme inkasovali již ve čtvrté minutě zápasu. Netrvalo dlouho a Klimeš dokázal srovnat stav utkání. Nerozhodný výsledek vydržel až do konce první třetiny a oba týmy tak šly do šaten se stejnou nadějí na úspěch.

Ve druhé třetině padla pouze jedna branka a k naší radosti se míček objevil v brance hostí. Gól si připsal David Mátl. Přestože byly Prachatice v prvních dvou patnáctiminutovkách o trochu lepším týmem, tak jsme se z vedení mohli těšit my.

Ve třetí třetině rozjel svůj gólostroj Martin Klimeš, když rovnou třikrát mířil přesně. Navázal tak na čtyřgólové představení Čapka ze zápasu proti Pluhovu Žďáru a taktéž si připsal čtyři kousky. Další dvě branky přidal Michal Přibyl a skóre zápasu se tak zastavilo na stavu 7:2. Třetí třetina byla poměrně bohatá na vyloučení. My byli odesláni na trestnou lavici čtyřikrát a hosté dokonce pětkrát.

Další tři body tedy zůstávají na Hvězdárně a my postupně stoupáme tabulkou vzhůru. Nyní ztrácíme pouze jediný bod na první Pedagog, ale nutno dodat, že ten odehrál o dva zápasy více než my. V příštím víkendu nás čekají dva zápasy. V sobotu jedeme do Prachatic a v neděli se utkáme na domácím hřišti s Pedagogem v souboji o čelo tabulky. Zápas začíná ve 14:00. Přijďte nás podpořit!