Angry dotáhli svůj zlatý hattrick

Sice si možná někteří myslel, že by to konečně mohlo taky vyjít oPičkám, ale stejně jako ve dvou předchozích ročnících ztroskotali ve finále, opět s Angry. Výsledek 4:1 sice není nejhorší, ale k tomu se nedá upínat. Angry Bulls jsou tedy králem městské ligy 20. let 21. století a to jim už nejspíš asi nikdo neodepře…

Nutno připomenout, že letošní ročník hrálo pouze 7. týmů. Herní systém byl dvakrát každý s každým, což bylo právě pro Angry a třeba i Black Eagles trošku zabijácké. Angry dokonce poprvé po 37 zápasech prohráli, kdy nestačili na Jardovy kluky.

Angry se poté vydali na Highlanders cup, v trošku pozměněné sestavě. Po poměrně nadějných výsledcích ale přišel kolaps ve čtvrtfinále a nakonec z toho bylo až šesté místo. Holt je Angry přáno vyhrávat pouze na Městské lize…

administrátor

administrátor

Donedávna aktivní hráč A-týmu a příležitostný trenér. Od této sezóny pouze administrátor webu, FB a YT profilu - čili osoba, která toho ví fakt hodně !!! Při domácích zápasech nejčastěji k zastižení za mantinelem pokřikující na rozhodčí.
administrátor

Latest posts by administrátor (see all)

administrátor

Donedávna aktivní hráč A-týmu a příležitostný trenér. Od této sezóny pouze administrátor webu, FB a YT profilu - čili osoba, která toho ví fakt hodně !!! Při domácích zápasech nejčastěji k zastižení za mantinelem pokřikující na rozhodčí.