Černá série proher pokračuje

Mladšímu dorostu se v této sezóně vůbec, ale vůbec nedaří. Další dvojzápas prohráli proti Prachaticím v poměru 9:3 a 8:2.

Dorost se vydal brzo ráno směr Prachatice. Kde na ně čekal domácí soupeř.

HBC Prachatice – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 9:3

Prachatice hned od začátku udávali tempo hry a ukazovali kdo je tu domácí tým. V naší brance stál Kvapil, který od první minuty měl dost práce zastavit aktivní střelbu Prachatic, bohužel dostal během krátké chvilky 4 góly. Olymp si v první třetině nevytvořil větší šance, až na střelu Švábirta, která skončila za zády brankáře Dudli. Po první třetině se šlo do šaten v poměru 4:1 pro domácí tým. Druhou třetinu začali lépe Olympáci, kteří se přesnou hrou vyrovnali Prachaticům. Jenže štěstí nám moc nepřálo. Vytvořili jsme si několik šancí před brankou, ale koncovka nám vázla. A domácí tým pozvolna navyšoval skóre. Výsledek po druhé třetině byl 6:1. Po začátku třetí třetiny Prachatice pokračovaly v navyšování skóre, nicméně Olympu se podařilo dvakrát po sobě snížit a to díky gólům Duby a Švábirty.

HBC Prachatice TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 8:2

Do druhého zápasu jsme šli rychle do vedení díky aktivní střelbě Švábirty, jenže náskok vydržel pouhé 3 minuty. Kdy nedosáhl na střelu Kvapil. Domácí začali opět trestat naše chyby a do šaten jsme šli za stavu 2:1. Ve druhé třetině jsme si nevytvořili šance a soupeř jen navyšoval skóre na 4:1. V poslední třetině se podařilo vstřelit pouze jeden gól, skóroval Švábirt. V závěru Olympákům docházely síly díky čemu se začali množit fauly.

Sestava: Kvapil- Drachovský, Duba, Ryšlavý, Slabý- Hronza, Krejzar, Loukota, Macků, Matějková, Švábirt.