Český pohár 2017 opět s naší účastí

Následující hokejbalový víkend bude patřit zřejmě největší hokejbalové akci tohoto léta – Českému poháru. Samozřejmě, mnozí by mohli namítat, nene to byla Městská liga, nebo Highlanders cup nebo turnaj O pohár města Nového Strašecí. Tak vás uklidním, je to Český pohár 🙂

A stejně jako v posledních dvou letech, tak i tentokrát jsme se rozhodli zkusit štěstí 🙂 Očekávání nejsou přehnaná, budeme stavět na týmovém pojetí, které by nám mohlo pomoci k postupu ze skupiny. V play off budeme považovat postup do semifinále jako úspěch, ale uvidíme podle vývoje situace a síly týmů. Zkušenosti nějaké máme 🙂 Bedna by potěšila.

V létě se toho příliš nedělo. Patrik a Lukáš Zaymlové nebudou nadále pokračovat v Olympu. Žádné větší akce jsme se neúčastnili, proběhla Městská liga, kde potřetí za sebou zvítězili Angry Bulls. Posléze, na Highlandes cupu moc neoslnili a skončili až 6. Filip Janák se zúčastnil Poháru města Nového Strašecí v dresu reprezentačního výběru U20 (gratulujeme!!). Do toho nějaké turnaje v Suchdole a tak, znáte to 🙂

Místo konání turnaje:
Turnaj se bude odehrávat ve dvou městech. Po jednoměstových Pardubicích a Českých Budějovicích, které disponovali hlavní v vedlejší plochou, tentokrát bude hostit turnaj dvojice – Jičín (skupina A, B) a Turnov (skupina C, D).

Soupeři ve skupině:
Více o našich soupeřích si můžete přečíst přímo na stránce tomu věnované. Budeme účastníky skupiny C a tím pádem budeme hrát v Turnově.

Sestava na turnaj:

Nováčci v sestavě:
Matouš Smudek – kmenový hráč SK Pedagog, ale dříve hrál i za mládež Písku a dostal se i do reprezentačních výběrů pro finálové akce. Úplně tak nováčkem není, protože za nás v roce 2015 nastoupil na Higlanders Cupu, ale tohle bude něco jiného
Jan Jann – odchovanec OLY, nyní již kmenovým hráčem Pluhova Žďáru. Nastoupil k pár utkáním v extralize, technický hráč, kterému by se mohlo na plastovém povrchu líbit.
Vojtěch Strašík – silový útočník zapůjčený z Nové Včelnice, s týmem koketoval i v minulé přípravě, nakonec zůstal ve Včelnici.

brankáři: Filip a Jan Janákovi
obránci: Martin Hunal, Bronislav Mátl, Martin Landkammer, Jiří Plášil, Matouš Smudek
útočníci: David Mátl, Martin Čapek, Libor Slanina, Martin Klimeš, Jaroslav Matějka, Ivan Škarda, Marek Miláček, Vojtěch Strašík, Michal Přibyl, Jan Jann
trenér: Jan Donauschachtl

Čtěte také
  1. Český pohár 2017 opět s naší účastí
  2. Po roce opět třetí místo z Českého poháru!

administrátor

administrátor

Donedávna aktivní hráč A-týmu a příležitostný trenér. Od této sezóny pouze administrátor webu, FB a YT profilu - čili osoba, která toho ví fakt hodně !!! Při domácích zápasech nejčastěji k zastižení za mantinelem pokřikující na rozhodčí.
administrátor

Latest posts by administrátor (see all)

administrátor

Donedávna aktivní hráč A-týmu a příležitostný trenér. Od této sezóny pouze administrátor webu, FB a YT profilu - čili osoba, která toho ví fakt hodně !!! Při domácích zápasech nejčastěji k zastižení za mantinelem pokřikující na rozhodčí.