Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Další dvě výhry nad budějovickými týmy

V předposledním zápasu tohoto podzimu k nám na Hvězdárnu dorazila českobudějovická Rosa. Té se v letošní sezóně vůbec nedaří a je na úplném chvostu tabulky. My jsme se s tímto soupeřem utkali hned v prvním kole a na zápas můžeme mít dobré vzpomínky, jelikož jsme vyhráli 7:0.

Týden zpátky se nám také na domácím hřišti podařilo porazit jiný českobudějovický tým – Vikings. Vyhráli jsme 5:1 a dle ohlasů to byl zápas dobré kvality i úrovně.

 

Ale zpátky k zápasu s Rosou. Úvod utkání nebyl z naší strany špatný, byli jsme aktivnější, ale opět nás pronásledovala naše nemohoucnost v koncovce. Špatnou koncovku v tomto zápase, i v této sezóně, prolomil až Přibyl, který se v letošním ročníku trefil poprvé. Do konce třetiny jsme dokázali skóre navýšit ještě třikrát, když další branky přidal Slanina, Klimeš a Švábirt.

Druhou třetinu poznamenalo především vyloučení Majerika, který se po dvou krosčecích na svá bedra ohnal po soupeři pěstmi a uštědřil mu několik „paragánských padin“. Soupeř ovšem pěstní souboj neopětoval, a tak byl do konce zápasu vyloučen pouze náš bývalý kudrnáč. Soupeř v početní výhodě dokázal jednou skórovat, když od modré čáry tvrdou střelou propálil Kvapila zkušený Ruprecht.

Uvadající kvalitě utkání vůbec nepomohla poslední část, ve které byli naši hráči poměrně často vylučovaní a často se přerušovalo. Hostům se zápas zdramatizovat nepodařil, přestože vstřelili další branku. Naštěstí jsme se dokázali prosadit i my, a tak své druhé branky v zápasu přidali Přibyl a Švábirt.

 

Sice jsme si uhráli povinné tři body, ale ze zápasu jsme si odnesli spíše hořkosladkou pachuť. Každopádně jsme poskočili na druhé místo v tabulce a příští neděli v 15:30 se pokusíme toto místo uhájit před Zliví, která se nachází v tabulce pouhý bod za námi. Přijďte nás podpořit!

 

Branky a asistence:

Přibyl (Klimeš), Slanina (Švábirt), Klimeš (Plášil), Švábirt (Slanina, Majerik), Švábirt (Slanina, Miláček), Přibyl (Miláček)

Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý
Mařek Miláček

Latest posts by Mařek Miláček (see all)

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý