Deja vu v opačném podání

bude aktualizováno – Podobný zápas už někteří z nás pamatují. Psal se 26.9.2010 a my jsme měli před sebou zrovna postupovou sezónu. Hráčů soupeře bylo málo a dostali šestku. Tenkrát to utkání vzbudilo emoce nad smyslem takových zápasů a hle, za pět let je to zpět jako bumerang 🙂

TJ Tatran Třemošná – TJ HBC Olymp JH 6:1 (0:1, 0:5, 1:0)

Oproti zápasu v sobotu, kdy nás bylo připraveno do zápasu sedm statečných do pole a jeden brankář, to tento den bylo ještě o jednoho statečného horší. Jaroslav Matějka se musel odjet věnovat svým povinnostem při turnaji mladších žáků.

První třetina mohla budit ještě pozitivnější dojem, neboť jsme zažili něco jako falešnou formu. Ale všechny střely pochytal brankář domácích, který měl formu pravou. Frustrace z nezdaru zapůsobila nejspíše i fyzicky a obranný výbuch byl odměněn dalšími 5 míčky v naší síti.

Na třetí dějství si vyměnili role bratři a Filip zaznamenal malý shotout. Ostudnou nulu smazal svým třetím víkendovým gólem Martin Hunal. Jaká ironie, jediný obránce v týmu musel táhnout útočný prapor svého týmu.

Poslední zápas nás čeká příští neděli pro Mostu, kde se schováme a snad nás i pojede více… Jinak ale smutný propad tabulkou nekončí, do příští neděle budeme na 8. místě 🙁 O možných příčinách můžete číst zde

Střelec: Martin Hunal

Střely: 37:22 | Vyloučení: 2:1 | Využití přesilovek: 0:0 | Oslabení: 0:0