Dorost prohrál i poslední zápas sezóny

Poslední zápas sezóny nevyšel dorostu… Brzo ráno se tým sešel před Hvězdárnou a vyjížděl na poslední zápas sezóny.  Bylo jasné od začátku, že kluci pod trenérem Mátlem to nebudou mít jednoduché. Suchdol totiž bojoval o první příčku v tabulce. Ukázal, že první místo si zaslouží.

SK SUCHDOL N/Lužnicí 8:3 TJ HBC OLYMP J.Hradec

střely – 33:15, vyloučení – 4:6 (Dominik Loukota 2x, Luboš Hronza, Švábirt František 3x), využití 4:1

sestava: Kvapil – Duda, Krejzar, Švábirt, Drachovský, Hronza, Loukota, Macků, Ryšlavý, Slabý

David Mátl (trenér): „V posledním kole jel náš tým k prvnímu celku naší skupiny, do Suchdola nad Lužnicí. I když nás v tabulce dělilo nějakých 50 bodů, tak jsme minimálně dvě třetiny drželi se soupeřem krok. V první třetině se hrál vyrovnaný hokejbal, šancí nebylo moc, ale bohužel z jedné akce nás soupeř potrestal 1:0. Do druhé třetiny jsme nastoupili s ještě větším odhodláním a po zásluze bylo vyrovnáno, když František Švábirt dorazil střelu Víti Drachovského a když po krásné akci v oslabení skóroval Dominik Loukota, dokonce jsme i vedli. Bohužel, soupeř po chvíli srovnal a vzápětí si vzal vedení opět na svou stranu. Ve třetí periodě jsme již odešli, soupeř nás začal přehrávat, vsítil pět branek, my jsme pouze na konci korigovali na konečných 8:3 z pohledu domácího týmu“