Jubilejní ročník 2016 vyhráli Angry Bulls!!!

Jubilejní 20. ročník, stejně jako předchozí, přinesl mnoho nového. Nové týmy, nové hráče a samozřejmě nové emoce a vzpomínky všech zúčastněných. Podařilo se uspořádat kategorii MASTERS, jejímž účelem bylo znovu umožnit bývalým hráčům se opět setkat a zahrát si sport, který, stejně jako my, hráli tuze rádi. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na U14, která se také povedla. Prozatím přijměte shrnutí finálového dne kategorie mužů.

ČTVRTFINÁLE

Mezi čtvrtfinálovými dvojicemi nebylo žádný překvapení. Všichni papíroví favoriti postoupili do semifinále. Nejvíc se na postup nadřeli Betonové štiky, které porazily Otín až po nájezdech. Jinak všechny ostatní s přehledem své soky porazily. Tím pádem se v semifinále setkali týmy Velké Radouně, Opiček, Angry Bulls a Betonových štik.

SEMIFINÁLE

První semifinále začali týmy Opiček a Betonových štik. Po první půli se zdálo jasné, že Opičky si po roce znovu zahrají finále, když vedli 4:0. Jenže tým Štik ve druhém poločase ukázal, jak se bojuje. 4. minuty před koncem na tabuli svítilo 4:3 a Opičky byly pod tlakem. Nakonec těsné vedení uhájili a postoupili do finále. Druhé semifinále spolu svedlo týmy Radouně a Angry Bulls. Do sedmé minuty bylo skore vyrovnané, ale potom po krásné kombinace po nahrávce od M.Klimeše se trefil Lukáš Zayml a otevřel účet utkání. Radouň stále bojovala, ale Angry Bulls je k ničemu nepustili a v 16.minutě znovu po nádherné akci na pohled se trefil po nahrávce od Popelky, Patrik Zayml. Radouň na poslední minutu odvolala golmana, ale to jí nepomohlo a Martin Hadrava pečetil vítězství Angry Bulls 3:0.

O 3.Místo

V zápase o třetí místo se utkali poražené týmy ze semifinále. Radouň byla od začátku lepším týmem a po zásluze si došla pro 3. místo, když porazila Betonové štiky 5:2.

Finále

Ve finále se potkali dva týmy, které se potkali i minulý rok a Opičky chtěli uspět. Velký favorit Angry Bulls začal od začátku Opičky přehrávat a k ničemu je nepouštěl. Po první půlce svítilo na tabuli skore 0:1 pro Angry Bulls a vypadalo to že Opičky ještě mají síly vzdorovat silnému soupeři. Jenže Angry Bulls vlítli do druhé půle jako tornádo a ve 16. minutě svítilo na tabuli skore 0:5 a bylo po zápase. Zápas už se jen dohrával a Angry Bulls ukázali jak jsou silný a obhajili titul z minulého roku, když porazily opičky 1:6.