Nadějný útočník Lukáš Macků

V neděli 27. prosince proběhne v Plzni další z kempů talentované mládeže do 14 let. Jedním z pozvaných je i Lukáš Macků, útočník našeho dorostu, kterého tak čeká již druhá zkušenost s podobnou akcí. Po středečním tréninku jsme ho v prostorách naší klubovny vyzpovídali.

 

Lukáši, v polovině prosince jsi absolvoval premiérový kemp talentované mládeže. Jaký podle tebe byl?

Bylo nás tam fakt hodně a byl to určitě dobrý zážitek, pro mě osobně dobrá zkušenost. Naučil jsem se hodně nových věcí. Zahrál jsem si i proti reprezentaci žen.

 

Utkání proti reprezentačnímu výběru žen bylo určitě vyvrcholením kempu, vždyť v jejich sestavě nastoupila řada úřadujících mistryň světa. Jak se Ti proti nim hrálo?

Musím přiznat, hrálo se proti nim těžce. Byly hodně aktivní, lépe se pohybovaly a byly lepší v týmovém pojetí hry.

 

Tuto neděli tě čeká opět v Plzni další kemp. Těšíš se a připravoval ses nějak?

Těším se hodně, bude to další zkušenost pro mě. Připravoval jsem se třikrát týdně s týmem v rámci zimní přípravy plus jsem si přidával sám ještě navíc.

 

Třikrát týdně trénuješ s týmem dorostu, myslíš, že právě tato příprava může pomoci mančaftu v jarní části soutěže ke zlepšení, protože co si budeme povídat, podzim se nepovedl.

Myslím si, že jo, že by to mělo pomoci vyhrát nějaké zápasy. Podzim byl naší horší částí, teď už to půjde. Věřím, že to bude dobrý.

 

Lukášovi na dalším kempu přejeme hodně štěstí a mnoho gólů a asistencí! Věříme, že se opět ukáže v dobrém světle!

Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý
Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý