Olymp rozstřílel Pluhův Žďár

Druhého zápasu na domácím hřišti v řadě jsme se dočkali první neděli v listopadu. Soupeř přijel z nedalekého Pluhova Žďáru. V prvním zápase jsme „Pluháč“ dokázali porazit po tuhé bitvě 5:4. Žlutomodrým se v letošní sezóně zatím vůbec nedaří, tudíž jsme chtěli zvítězit už potřetí za sebou.

Na prvním gól jsme čekali do sedmé minuty, ale pak už jsme spustili kanonádu. První branku vstřelil Martin Čapek v přesilové hře, když po střele Miláčka dokázal vyškrábnout míček David Mátl a předložil ho Čapkovi, kterému stačilo trefit prázdnou branku. Další trefa byla z hole Zdeňka Duby, pro něhož to byl první zářez mezi muži. Na rozdíl tří branek zvýšil David Mátl z dorážky a pak následovaly další dva příspěvky Čapka, který tak stihl v první patnáctiminutovce dokonat hattrick.

Do druhé třetiny jsme vstoupili stejně aktivně a hned na jejím začátku se trefil Kudrfalec. Ten po pár minutách přidal další gól a zanedlouho na něj navázal Přibyl. Za stavu 8:0 jsme lehce vypustili jedno střídání a hosté dokázali střelou z dorážky snížit.

Ve třetí třetině byl k vidění podobný obrázek. Hostě působili lehce odevzdaným dojmem a my se snažili hezkými kombinacemi o ještě větší rozdíl ve skóre. Zpoza kruhů se do horního růžku branky trefil Pavlík, po něm následovala zajímavá kombinace tria Kudrfalec – Miláček – Přibyl, při které poslednímu jmenovanému stačilo zasunout do prázdné brány. Další branku vsítil velmi aktivní David Mátl a po něm se počtvrté v zápase trefil Martin Čapek. Mezi těmito událostmi se hostům podařilo vstřelit druhou branku, která padla z hole bývalého hráče Olympu Jana Janna.

Pluhův Žďár jsme tedy porazili 12:2 a připsali si zatím nejvyšší výhru v sezoně. Další utkání nás čeká v sobotu 9. 11. 2019 netradičně v 17:00 na Hvězdárně. Utkáme se s týmem Prachatic „B“. Přijďte nám pomoci prodloužit vítěznou sérii!

Čapek (Mátl D., Miláček); Duba (Miláček Kudrfalec); Mátl (Čapek); Čapek (Miláček, Mátl D.); Čapek (Mátl D., Slabý); Kudrfalec (Přibyl, Mátl B.); Kudrfalec (Miláček, Přibyl); Přibyl (Pavlík, Kudrfalec); Pavlík (Mátl D., Slabý); Přibyl (Miláček, Kudrfalec); Mátl D. ( Kudrfalec, Krejzar); Čapek (Mátl B., Duba)