Olympu výjezd do Pardubic hrubě nevyšel

K důležitému utkání na hřišti pardubického Svítkova jsme vyrazili v neděli dopoledne za velmi nepříznivého počasí. Jelikož se soupeř v tabulce nacházel pouhé dva body před námi, tak by nás případná výhra posunula před něho.

Jako bylo špatné počasí, tak stejně špatný byl náš vstup do utkání. Už v druhé minutě vstřelil soupeř svou první branku, když se po dorážce míček odrazil za bezmocného gólmana Janáka. Do konce třetiny soupeř udeřil ještě dvakrát a my rázem prohrávali o tři góly.

Počasí se stále více zhoršovalo a nad hřištěm musela být rozsvícena světla. Ta nám ovšem žádné „světlo na konci tunelu“ nepřinesla a my stále pokračovali v tragickém výkonu, v deštivém zápase, rozkouskovaném občas zdlouhavými debatami se sudími, kterým podobně jako nám, tento zápas příliš nevyšel.

Když sudí vhodil úvodní vhazování poslední třetiny, tak už na časomíře svítilo skóre 5:0. V poslední části jsme si dokázali asi dvakrát vypracovat nějaké šance a na chvíli soupeře zavřít v jeho obranném pásmu, ale přineslo nám to pouze jeden gól, když povedenou zadovkou našel David Mátl našeho Ivana Škardu. Zatímco my dokázali vstřelit pouze tuto jedinou branku, tak soupeř dokázal skórovat ještě čtyřikrát a dílo bylo dokonáno.

Nezbývá než na tento hrůzostrašný zápas rychle zapomenout a příští víkend se proti Buldokům Brno pokusit navázat na povedený výkon proti Prachaticím. Naše letošní bilance na domácím hřišti zatím není tak špatná, když jsme ze šesti zápasů dokázali urvat 10 bodů. Bohužel to jsou také veškeré doposud získané body. Venku zatím působíme velmi bezzubě, a přestože jsme několikrát měli našlápnuto k bodovému zisku, tak jsme žádný bod z venku nepřivezli.