Pár slov s Eliškou Slabou

Přinášíme rozhovor s kapitánkou našich mladších žáků, která se mimo jiné může pyšnit tím, že se letos probojovala do širšího výběru reprezentace dívek do 16ti let.

 

Ahoj Eliško!

Pro začátek se tě zeptám, jak sis užila zimní hokejbalovou přestávku?

Ahoj, byla jsem ráda, že si odpočinu od sportu.

Co zimní příprava, jak ses připravovala?

Moje zimní příprava vypadala tak, že jsem měla tréninky s mladšími žáky dvakrát týdně v tělocvičně, dvakrát týdně volejbalový trénink a o víkendu individuální tréninky na hokejbalovém hřišti.

Za chvíli začíná jarní část soutěže. Co od ní očekáváš a máš i nějaké osobní cíle?

Od jarní části očekávám výhru, o kterou se budeme snažit. Tohle je jeden z osobních cílů. Také se chci dostat s reprezentací hodně daleko a dále nabírat nové zkušenosti.

Jak vnímáš náš tým?  V čem myslíš, že jsou jeho největší přednosti a v čem naopak slabiny?

Naše největší přednosti jsou, že když chceme, tak dokážeme hodně věcí, ale musíme chtít vyhrát. Naopak naše slabiny jsou v nedostatku hráčů a také se většina týmu skládá z přípravky.

Nedávno jsi byla reprezentovat ČR na prestižním pražském turnaji. Co to pro tebe znamená a jaký máš z této zkušenosti osobní pocit?

Byla jsem ráda, že se mohu zúčastnit. Na kempu v Plzni jsem se snažila do toho dát maximum, abych mohla hrát na Pražském míčku, a povedlo se to. Po dlouhé době jsme se zase viděly s holkami, a také jsem si opět zahrála se spoluhráčkami, které mají víc zkušeností než já.

Vstřelila jsi dokonce branku. Jaký to byl pocit? Křičela jsi radostí na celou Prahu?

Samozřejmě, že jsem měla obrovskou radost. Přestože jsem hrála na pozici, kterou nehraji moc často, tak se mi podařilo vstřelit branku.

 

Díky za rozhovor a hodně štěstí ve zbytku sezony!

 

Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý
Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý