Po roce opět třetí místo z Českého poháru!

Letošní ročník Českého poháru přinesl zajímavé zápasy a i zajímavé osudy. Některým týmům se dařilo, jako třeba Sudoměřicím a Hradci Králové (za který nastoupil pro zajímavost Petr Novák) a některé poměrně propadly (Kelti vše prohráli a dostalo se i na kontumaci). Černým koněm se zdála být Jihlava, která ale ve čtvrtfinále padla s Opavou 2:3 ss. Bylo to letos zase zajímavé

Základní skupina

Po víceméně povedeném vystoupení v základní části, kdy jsme nejprve porazili jasně Tygry Mladou Boleslav 6:1 (onlajn) se nám do cesty postavil pozdější vítěz – Hradec Králové (1:4 – onlajn). Tyto výsledky nás posunuly do čtvrtfinále, kde na nás nečekal lehký soupeř.

Play off

Jungle Fever nám po třech letech zkrátil sezónu na čtvrtfinále. Odveta se nám podařilo a po výsledku 4:1 (onlajn) jsme se mohli radovat z již úspěšného vystoupení. Povedený a obětavý výkon podpořený úspěšnou koncovkou a jistými zákroky tentokrát slavit úspěch + Slaninův a Klimešův gól dodali v koncovce klid.

Semifinále pro nás znamenalo to samé jako vloni. Letos to byly Sudoměřice, které byly natěšené na odvetu z baráže 2011. Tehdy jsme vyhráli 5:2, dva góly vstřelil aktuální čerstvý otec Milan Majerik, a my postoupili do extra. Soupeři se podařilo vstřelit brzké góly ze začátku poločasů a i na konci prvního, z čehož se nám už nepodařilo vymanit – 0:5 (onlajn).

Konec dobrý, všechno dobré v podobě zápasu s Opavou, se kterou jsme sice prohrávali, ale nakonec zaúřadoval náš nejproduktivnější hráč v turnaji – David Mátl (2+4) a obrátili jsme na konečných 2:1 (onlajn)!!!

Konečná tabulka produktivity na ČP za Olymp

Jméno a příjmení GO AS KB
David Mátl 2 4 6
Martin Hunal 2 3 5
Martin Čapek 1 4 5
Libor Slanina 3 1 4
Marek Miláček 2 0 2
Martin Landkammer 0 2 2
Ivan Škarda 1 0 1
Martin Klimeš 1 0 1
Vojtěch Strašík 0 1 1
Matouš Smudek 0 1 1
Jan Janák 0 1 1
Jiří Plášil 0 1 1
Jaroslav Matějka 0 0 0
Filip Janák 0 0 0
Bronislav Mátl 0 0 0
Čtěte také
  1. Český pohár 2017 opět s naší účastí
  2. Po roce opět třetí místo z Českého poháru!