Podruhé se Suchdolem v řadě, nyní za bod

Bohužel pro nás, celých 27 diváků na Suchdolském hřišti bylo svědky naší prohry, ale za to těsné.

První třetina vypadala slibně, kdy se nám ji podařilo zakončit se dvěma vstřelenými góly. Aby se neřeklo a soupeř neplakal, tak i on si přišel na své a jednoho jsme mu pustily.

Druhou třetinu jsme to pro diváky chtěli udělat zajímavé a nechali soupeře dát další dva góly a tím se stav branek vyrovnal na 4:4.

Třetí třetina byla napjatá a bylo to i vidět, že jsme do toho šli místy až moc a dali soupeři 2x příležitost dát branku. 2x vyloučení na 2 minuty a jeden osobní trest ukazuje, že nervy pracovaly. Nakonec míček očuchal síťku na obou stranách. Ač na střely jsme byly lepší 19:26, tak rozhodly nájezdy a tam se nám to vymklo z rukou. Konečný stav 6:5. Ale bod v venkovního hřiště se určitě počítá !!!