Prodloužení přisoudilo bod navíc Zlivi

Jelikož jsem se jako pravidelný autor článků na tomto webu zápasu se Zliví nemohl zúčastnit, tak přináším alespoň krátkou fúzy, na které jsem se podílel společně s Davidem Mátlem. Článek je tak krátký, že je vlastně stejně úplně jedno, kdo jej napsal.

Přestože bylo dopředu jasné, že k zápasu nebude moci z různých důvodů nastoupit několik opor v základní sestavě, tak jsme se sešli v hojném počtu patnácti lidí. Za zmínku určitě také stojí, že za nás poprvé odchytala celé utkání posila z Nové Včelnice (střídavé starty), Lukáš Louša. Ale dost bylo mých postřehů, předávám slovo Davidovi.

Začátek zápasu se nám moc nepodařil, jelikož jsme hned z první vážnější situace dostali gól. Ovšem ve zbytku třetiny jsme byli lepším týmem my a po zásluze jsme se díky kombinaci v přesilovce prosadili po střele Martina Hunala. Ve druhé třetině nás soupeř dokázal zatlačit, zlepšil pohyb a dokázal toho využít, stav byl tedy 2:1. Nám se ovšem i toto manko podařilo dotáhnout a díky dobré práci Michala Přibyla skóroval Libor Slanina. Stejný scénář se opakoval opět o chvíli později. Zliv znovu odskočila, ale Milan Majerik skóre vyrovnal. V prodloužení už byli šťastnější domácí, když si díky nešťastně sražené střele vzali bonusový bod. Oproti minulému týdnu se náš výkon zlepšil, ale ještě jsou ve hře výrazné mezery. Myslím, že se jednalo o celkem pohledné druholigové utkání.

Pokud Prymula dovolí, tak se příští sobotu v 10:00 střetneme na domácí Hvězdárně s Prachaticemi B. Přijďte nás podpořit.

Hunal (Plášil, Mátl), Slanina, Majerik (Mátl)