Proti Pedagogu další vysoká prohra

První domácí vystoupení starších dorostenců nedopadlo asi podle představ. Pedagog byl však velmi silným soupeřem, navíc ve svých řadách s několika výraznými osobnostmi, které zápas rozhodly. My máme zatím jednu výhru ze čtyř zápasů…

TJ HBC Olymp JH – SK Pedagog ČB (1:1, 0:2, 0:2)

Hosté se dostali po necelých třech minutách do vedení, ale nám se podařilo vyrovnat. Bohužel z pohledu celého zápasu se jednalo pouze o labutí píseň a hosté přidali ve zbývajících třetinách po dvou gólech a odvezli si všechny 3 body. Reindl a Bárta si oba připsali po dvou brankách a byli hlavním důvodem, proč jsme ve svém domácí premiéře odešli ze zápasu se svěšenými hlavami.

Naše současná bilance je 1-0-0-2, těžce pasivní skóre 4:27 a pouhé tři body. Zatím to stačí na páté místo, ale týmy mají odehráno méně zápasů.

Branka: 11:19 Lukáš Pecha (Filip Kubíček, David Mátl) EQ