První body ze soupeřova hřiště v této sezóně

K důležitému utkání v Jihlavě jsme se vydali ve velmi prořídlé sestavě devíti lidí a jednoho brankáře. Postavení soupeře v tabulce spolu s naším počtem nám nedávalo velké šance, ale rozhodně jsme nejeli prohrát.

Hned na začátku utkání jsme dvakrát po sobě dostali možnost přesilové hry, ovšem ani v jednom případě jsme nedokázali skórovat, přestože šance jsme si vytvořit dokázali. Co jsme v přesilovce nezvládli my, to zvládl soupeř. Hned svou první početní výhodu využil, když tečovaná střela prošla až před naši branku, kde Střecha dorazil za bezmocného Filipa Janáka. S jednogólovým vedením domácích také skončila první třetina.

Do druhé třetiny jsme šli se stejným plánem jako pro třetinu první. Pečlivě a důsledně bránit a hrozit z občasných brejků. Bohužel hned ve čtvrté minutě jsme nedokázali ubránit Střechu, který přidal svůj druhý gól v zápase. Ke konci druhé části nám byla nabídnuta přesilovka pět na tři, kterou jsme sice využít nedokázali, ale v momentě, když už byl soupeř ve čtyřech, tak Čapek od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Tímto gólem jsme se opět dostali do zápasu.

V poslední části byl soupeř aktivnější a často nás dokázal zamknout do obranného pásma, ale byli jsme to my, kdo dokázal udeřit. Sedlák ukázal dobrý důraz před bránou a procpal míček za domácího gólmana. My stále poctivě bránili, a když jsme se dvě a půl minuty před koncem utkání dostali ke střele od modré čáry, kterou dokázal do brány dorazit Mátl, tak mohla explodovat naše radost. Konec zápasu jsme již dokázali zvládnout a mohli se tak radovat z cenného vítězství a tří důležitých bodů. Musím smeknout před skvělým týmovým výkonem všech desíti statečných!

Příští neděli nás čeká domácí zápas proti nepříjemné Poličce. Utkání začíná ve 14h. Přijďte nás podpořit!

Čapek (Škarda, Mátl); Sedlák; Mátl (Miláček, Škarda)

Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý
Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý