Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

První prohra v sezóně

Po dvoutýdenní pauze od ligového kolotoče jsme se konečně dočkali zápasu a vyrazili zkřížit hokejky do Písku. V této pauze se nám povedlo vyřadit v 1. Kole Českého poháru tým Vikings ČB a postoupit tak do dalšího kola, v kterém se utkáme s nedalekým Suchdolem nad Lužnicí.

 

Do Písku jsme dorazili v oslabené sestavě a museli jsme velmi improvizovat. Ze čtyř obránců, kteří v utkání nastoupili, nebyl ani jeden klasický bek, ale všichni útočníci. K tomu všemu si premiéru na beku a v Olympu celkově odbyl Tomáš Strada – nová posila našeho týmu. V první třetině nás soupeř dokázal zamknout a točit v našem obraném pásmu. Především díky brankáři Kvapilovi jsme tak v úvodní třetině inkasovali pouze jednou a to ještě po smolné dorážce.

Druhá třetina se nesla v časté nedisciplinovanosti našeho soupeře a nám tak byly nabídnuty přesilové hry. Ty jsme ale nesehráli vůbec dobře a nabízenou šancí pohrdli. Písek naopak nepolevil v předváděné aktivitě a postupně přidal další dvě branky. My si dokázali vypracovat pár šancí z protiútoků, ale žádnou jsme neproměnili.

V třetí třetině jsme hned na úvod dokázali vstřelit branku. Poprvé se v mužské kategorii prosadil Dan Slabý. Doufáme, že konečně prolomil střelecké čekání a začne mu to tam padat! Každopádně jak byl v předchozím průběhu zápasu vylučován soupěř, tak se karta obrátila a na trestnou lavici jsme více začali chodit my. Písečtí toho narozdíl od ná využívali a tak se skóre zápasu na ukazateli překlopilo již na 6:1. Poslední branku zápasu vstřelil po krásné pumelici Klimeš a uzavřel tím nedělní klání.

Ve čtvrtek 28.10.2021 nás čeká již zmíněné pohárové utkání proti Suchdolu nad Lužnicí (čas ještě není známý – pravděpodobně 12:00) a hned v neděli 31.10.2021 ve 14:00 přijede na Hvězdárnu „béčko“ Prachatic. Přijďte nás podpořit a podívat se na naše nové dresy!

 

Branky a nahrávky:

Slabý (Matějka, Švábirt); Klimeš (Švábirt)

Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý
Mařek Miláček

Latest posts by Mařek Miláček (see all)

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý