První zápasy starším žákům příliš nevyšly

Starším žákům se v minulých sezónách příliš nedařilo a ani start do této sezóny není zrovna povedený. Sice se ve dvou zápasech podařilo vstřelit dvě třetiny všech branek v loňské sezóně, ale v absolutních číslech to jsou pouze 2. Tým si ale sedá a výsledky a výkony se dostaví již, doufejme, v následujících kolech. V těch dosavadních odehraných to byly 2 desetigólové příděly :/ Výkon bude potřeba zvýšit, protože, zdá se, soutěž starších žáků bude nejspíš vyrovnaná.

SK Suchdol n. L. – TJ HBC Olymp JH 10:1 (4:0, 3:0, 3:1)

Ze sestavy, která čítala 12 hráčů a hráček, jsme nastoupili celkem s 8mi mladšími žáky, což proti Suchdolu, který nastoupil výhradně s žáky staršími, byly velké troufalství. Domácí dokázali svou střeleckou převahu přetavit gólově a téměř padesátce diváků věnovali oba týmy 11 branek. Lukáš Paleček snižoval z našeho pohledu na 1:10 tři vteřiny před koncem. Škoda, že to nepřišlo dříve a škoda, že toho nebylo více !!!

Střely: 32:7 Vyloučení: 3:2 Přesilovky: 2:3 Využití: 1:0 Oslabení: 1:0 Diváků: 46

Branka: 35:57 Lukáš Paleček (Radek Ryšlavý) EQ

Snack Dobřany – TJ HBC Olymp JH 10:1 (4:0, 3:0, 3:1)

K zápasu druhého kola jsme odcestovali opět na hřiště soupeře. Tentokrát jsme hráli v Dobřanech, čili s týmem, se kterým hrají tuto sezóny všech týmy klubu. Jediný, který ještě nedostal a vypadá to, že ani nemusí dostat, je A-tým. Ja bylo zmíně u předchozího komentáře k zápasu, je potřeba střílet více branek a přidat k tomu lepší obrannou hru, možná i založenou na větší aktivitě před zápasem, jinak se to, klucí a holky zlatý, nezlepší a to nechceme… Individuálně máme radost z bodového přídělu Radka Ryšlavého, který si drží průměr bod na zápas. Že by kvalitní letní příprava 😉

Branka: Radek Ryšlavý