Starší dorost na jaře jede!!!

O nutnosti hrát extraligu pro týmy SD je asi zbytečné psát něco dalšího. Samotný Olymp a jeho některé výsledky, mluví za vše. Nicmèně toto jaro se dorost ukazuje v jiném světle. Daleko zářivějším!!!

IMG_2947V týmu staršího dorostu se změnilo hned několik věcí, z toho některé velmi důležité. Po dlouhé době tým nevede nikdo z hráčů jiných týmů,
nýbrž navrátilec mezi naše řady, ryzí trenér, se kterým náš mládežnický hokejbal dospěl mnoha úspěchů. Není jím nikdo jiný než Petr Němec. Kouč, kterému se ve své době dařilo prohánět top týmy extraligy MD. Sám rád vzpomíná na svou partu a nejvíce si cení zápasu s Třincem, kam se jezdilo výhradně prohrávat.

Do týmu se vrátili kluci, kteří již za naše barvy bojovali, jimiž jsou dva Kamilové (Lát, Mervard) a navrátila se stálice zadních řad náš šperk Antonín Klenot. Nesmím zapomenout na kluky z hokeje. Například Michal Přibyl úspěšně bojoval loni za A-tým v play off první ligy mužů! Tito kluci mají svůj podíl na vzestupu týmu.

Na začátku sezóny se nám s týmy z Plzeňského kraje nevedlo a postupem času se naše hra zvedla. S ostatními soupeři jsme dokonce dvakrát vyhráli (Zliv, Suchdol nad Lužnicí) a dvěma soupeřům jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale výsledek jsme promrhali v posledních minutách (Blatná, České Budějovice).

V neděli vyrážíme do Suchdola nad Lužnicí, kde bychom chtěli naši aktuální formu přetavit ve vítězství. Jedná se o poslední zápas před nadstavbovou částí, ve které se rozhodne o našem konečném umístění. Držte nám palce 🙂