Starší žáci si z Dobřan odváží devítku

10 zápasů a 10 proher. Tuto sérii chtěli  starší žáci trošku vylepšit, ale bohužel na hřišti týmu, který zaznamenal do té doby již vítězství 6 a vstřelil již 41 branek, to zatím, byť jen na bod, nebylo…

Snack Dobřany – TJ HBC Olymp JH 9:1 (3:0, 1:2, 4:0)

Ze začátku utkání to vypadalo, že bychom mohli více promluvit do děje utkání, než se dělo v minulých zápasech, ale už mezi 2. a 5. jsme dostali 3 góly a víceméně se rozhodlo o tom, kdo bude brát 3 body. Poté se hra vyrovnala a šance se dejme tomu střídaly na obě strany.

Z první akce ve druhé třetině dokonce snížil Luboš Hronza tečí střely obránce, ale soupeř znovu zabral a dvěma góly úplně zlomil náš odpor a snahu o vyrovnání výsledku. Od stavu 5:1 nás už soupeř přehrával a my se vrátili k podobně odevzdanému výkonu, jako na hřišti Pedagogu. V brance nastoupil mladší žák Štěpán Kvapil, který se sice snažil, ale sám vše zachránit nemohl.

Ono když se člověk podívá na sestavu, která dnes čítala 8 hráčů do pole, možná se ani není čemu divit. Mezihra dobrá, ale výsledek je stále špatný. Prohry jsou pořád příliš vysoké. Trenér si všiml hlavně špatné hry na brankovišti, ze které jsme v tomto zápase inkasovali 4 góly. Nás navíc brzdí i to, že na brankovišti to neumíme a právě v těchto šancích bychom měli dávat taky nějaký gól. Horší je fyzická kondice v kombinaci s útlou sestavou.

Suma sumárum: výkon lepší než v Suchdolu a Pedagogu, ale necháváme si snadno nasázet ranec :/

V neděli mladší žáci zajíždějí do Pedagogu, kde je čeká již druhý turnaj z celkových čtyř v této sezóně. Zatím mají na kontě jediné vítězství. Snad se naše nejmenší naděje pochlapí 🙂