Těsná prohra s Pedagogem

Opět po delší době jsme se představili na domácím hřišti, tentokrát proti Pedagogu České Budějovice.
Začátek zápasu jsme úplně nezachytili a hned ve druhé minutě hosté dokázali skórovat. Ještě hůř bylo o dalších 5 minut později, kdy to bylo již 0:2. Ještě do konce třetiny jsme ale dokázali skóre korigovat zásluhou Bohouše Launy, který využil krásný pas od Honzy Kandry.
Ve druhé třetině jsme byli o něco aktivnější my, vytvářeli jsme si stoprocentní gólové šance po pěkných kombinacích, ale branku vstřelili pouze hosté, stav byl tedy 1:3.
Poslední perioda a opět byla aktivita na našich hokejkách a dokonce jsme konečně začali střílet i branky. Na 2:3 vstřelil svou premiérovou v soutěžním zápase Roman Čermák, který nahodil míček před branku a odrazem skončil v brance. Vyrovnání přišlo na řadu pět minut před koncem opět z hole Bohouše. Bohužel 3 minuty před koncem hostující hráč dorážkou vstřelil rozhodující gól na 3:4. Nám nestačil ani velký závěrečný tlak při hře bez brankáře. 😔

Výsledek předvedené hře úplně neodpovídá, ale i takové zápasy jsou. Další zápas sehrajeme tuto neděli na hřišti Prachatic.