Těsná prohra se Zliví

Po týdenní pauze se Olymp představil opět na domácím hřišti, kde se střetl s týmem Zlivi. S tou nám první zápas úplně nevyšel a na jejich hřišti jsme brali pouze bod, když jsme prohráli v prodloužení.
Přestože obě mužstva neměla příliš početné sestavy, tak se od začátku hrál poměrně rychlý hokejbal se šancemi na obou stranách. Jako první šli do vedení hosté, když se dokázali prosadit po naší nepřesné rozehrávce. Do konce třetiny se stav již nezměnil.
Přestože jsme měli více šancí, tak jsme úspěšně navázali na naši neúspěšnou koncovku a nedokázali dostat míček za dobře chytajícího gólmana hostů. V mnoha šancích jsme postupně stále selhávali až se za obranu hostí prodral Miláček a ranou mezi nohy vyrovnal skóre. Za zmínku také stojí nevyužité trestné střílení jak na straně Olympu, tak na straně Zlivi.
Do třetí třetiny jsme tedy vstoupili za nerozhodného stavu. Směrem dopředu jsme stále byli aktivnější, ale opět to byli hosté, kdo dokázal sporným gólem převrátit stav zápasu opět na svou stranu. Zda míček za brankovou čarou skutečně byl nebo ne se už asi nedozvíme, každopádně rozhodčí gól uznali. My jsme zanedlouho dokázali srovnat v přesilové hře poté, co se ranou bez přípravy prosadil David Mátl. Nakonec se nám neproměňování šancí vymstilo a hosté tečovanou střelou určili konečné skóre zápasu na 2:3.
V neděli 1. 12. 2019 nás čeká poslední zápas v tomto roce. Zajíždíme na hřiště nevyzpytatelného Písku. Držte nám palce!
Miláček (Přibyl, Mátl D.); Mátl D. (Strašík, Čapek)