Trojrozhovor s Janem Janákem

Před startem jarní části jsme si vzali stranou Jana Janáka. Asi se ptáte, proč „trojrozhovor“. Je to prosté, Jen je nejenom brankářem, ale i vedoucím A-tým a dokonce i místopředsedou klubu. Nechtěl jsem se spálit, proto jsem vsadil na jistotu. Před startem jsme všichni plni očekávání navíc jsme ve velmi turbolentní skupině týmů na 3. až 8. místě, kdy každý zápas může znamenat velký vzestup, ale i pád. A hned se střetneme s SK Jihlava. Ta, pro zajímavost, oznámila, že trojice jejich TOP hráčů bude nastupovat na jaře ve slovenské extralize… Čili jsou dveře otevřené?

Honzo, jak jsi „strávil“ zimní pauzu?
Zimní pauzu jsem strávil a bohužel ještě stále trávím jinak, než jsem měl původně v plánu. Chtěl jsem doléčit zranění a řádně se připravit na jarní část sezóny a play off. Bohužel se má zranění stále nelepší, ale budu se snažit dát vše do pořádku, abych mohl do letošní sezóny ještě zasáhnout.

Teď tě poprosím o přepnutí do módu vedoucí mužstva. Chystají se nějaké hráčské, nebo jiné změny pro jarní části v A-týmu mužů Olympu?
Co se týče hráčů, tak budeme spoléhat na naše odchovance a dále na kluky, kteří s námi hráli už na podzim. Věřím, že vzhledem k neúspěšné sezóně hokejistů k nám přibydou i někteří z nich a rozjednána je též posila z Českých Budějovic a měla by se též objevit nová tvář. Já osobně věřím v návrat kapitána Landkammera a pokračování Libora Slaniny. V současné chvíli bude potřeba alespoň dočasně vyřešit situaci v brankovišti.

Jak vidíš naše šance před veledůležitým zápasem, který by nás mohl vyhoupnout v tabulce výše?
Naše šance hned v tomto úvodním zápase vidím vysoko, neboť máme kvalitní a zkušený tým. Máme chuť do zápasu a chuť vyhrávat. Vzhledem k tomu, že nás teď čeká šňůra domácích zápasů, tak máme velkou šanci na zisk bodů a postup tabulkou. Věřím, že tuto šanci na plno využijeme.

A jako místopředseda, můžeš prozradit jestli se povedla nějaká zajímavá spolupráce, nebo můžou se diváci či hráči těšit na nějaké novinky?
Co se týče spolupráce, tak rozjednáváme několik novinek se stávajícími sponzory a městem Jindřichův Hradec. Věřím, že se nám podaří navázat novou spolupráci.

Díky za odpovědi, v neděli se sejdeme všichni ve 14:00 na hvězdárenském hřišti !!