Utkání se Suchdolem nám body nepřineslo

Minulou neděli nás čekalo poslední utkání před další Covid pauzou. Do Jindřichova Hradce přijel tým Suchdola nad Lužnicí „B“. Jelikož se jedná o poměrně pikatní zápas, tak se Suchdolští rozhodli nic nepodcenit a přivezli s sebou i pět posil z prvoligového A týmu.

Vstup do utkání se více povedl hostům, kteří dokázali využít přesilovou hru střelou od modré čáry. Žlutočerní byli i nadále aktivnější a to jim přineslo další branku a vedení v zápase 2:0. Za tohoto stavu se i odcházelo do šaten po první třetině.

V druhé části jsme se konečně trochu probrali a začali misky vah převažovat na naši stranu. V přesilové hře se podařilo snížit Majerikovi, když z předbrankového prostoru zasunul za záda Filipa Janáka. Bohužel se nám tento zápas nevyhýbala zranění a tak musel postupně odstoupit ze hry Pavlík, kterého následoval Miláček, Majerik a nakonec i Plášil.

Vstup do třetí třetiny se opět povedl lépe mužstvu Suchdola a opět se dostali do dvoubrankového vedení. Nedlouho poté se ovšem krásnou individuální akcí prosadil Přibyl a opět nás přiblížil vyrovnání. To se bohužel nekonalo, i když míček několikrát poskakoval těsně kolem brankové čáry nebo trefil tyčku. My se do konce zápasu rozhodli více otevřít hru, ale bohužel jsme ještě dvakrát inkasovali. Tečku za skóre udělal svým druhým gólem v zápasu Přibyl.

Utkání jsme tedy prohráli 3:5 a nyní nás čeká minimálně čtrnáctidenní pauza. Doufejme, že tato přestávka způsobená Covid 19 potrvá co nejkratší dobu a ješte si v tomto roce zahrajeme. Přejeme všem hodně zdraví!