V Pluháči za tři body

Po volném víkendu nás opět čekal zápas. Tentokrát jsme se vypravili do nedalekého Pluhova Žďáru, kde jsme se utkali o průběžné první místo v tabulce. Zápasy v „Pluháči“ bývají vždy velmi vyrovnané, o čemž svědčí fakt, že jsme zde třikrát po sobě vyhráli 4:3.

Vstup do zápasu nám nemohl vyjít lépe. První dvě střídání přinesla hned dva góly za záda domácího Průši. Hned v tom prvním se střelou z mezikruží prosadil Landkammer po nahrávce Plášila. V dalším střídání napřáhl od modré Hunal, jehož střela se odrazila od zadního mantinelu zpět před branku, kde stál Miláček, a míček poslal do odkryté branky. Dvoubrankový náskok nám bohužel nevydržel dlouho, jelikož třetí střídání v zápase přineslo branku na druhé straně. Míček za záda Marka Mátla propasoval Janáčik. Do konce úvodního dějství se nám podařilo navýšit skóre znovu o dvě branky, když po krásné nahrávce Davida Mátla přidal svůj druhý gól v zápase Miláček.

V druhé třetině se domácím podařilo snížit znovu na rozdíl jedné branky. Od modré čáry napřáhl Málek a propálil vše, co mu stálo v cestě. V zápase začalo přibývat nepřesností a hra se víc a víc ztrácela v přibývajících dohadech mezi hráči a rozhodčími. Pět minut před koncem druhé části domácí dokázali srovnat stav utkání. Mátl neudržel střelu Málka a ta mu nešťastně propadla za záda.

Poslední patnáctiminutovka pokračovala tak, jak skončila druhá. Asi padesát diváků mohlo vidět více dohadů, faulů a nepřesností než kvalitní hry. Sedm minut před koncem přidal svůj druhý gól v zápase Landkammer a jelikož se skóre již nezměnilo, tak rozhodl o tom, že jsme si do Jindřichova Hradce mohli odvézt všechny tři body.

Další zápas nás čeká na domácím hřišti. V neděli 3.10.2021 přivítáme od 14:00 SK Kalich Tábor. Přijďte nás podpořit!