Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

„Věříme, že přijde hodně fanoušků a podpoří nás“, doufá kapitán A-týmu

V sobotu od 15:00 před sebou máme asi nejdůležitější zápas sezóny. Zápas, ve kterém nám sezóna může skončit. První dva zápasy na hřišti v Rakovníku se nám nepovedly, ale co se týče nás, tak pořád máme před sebou stejný úkol – vyhrát 3 zápasy. Tentokrát jsme položili pár otázek kapitánovi Martinu Landkammerovi.

Jak se ti hraje po tvé delší pauze?
Žádný zázrak to není, problémy přetrvávají a po sezóně mě čeká další operace. A hlavně ten čas člověk nezastaví, hokejbal je stále atletičtější sport a fyzička se už jen tak u mě nezlepší.

Předminulý víkend jsme postupovali ze čtvrtfinále, kdy jsme museli cestovat až do Opavy. Jak probíhal tento zápas z tvého pohledu?
V Opavě jsme odehráli velmi dobrý zápas, téměř celé utkání jsme byli lepší než soupeř. V polovině 3.třetiny jsme ale inkasovali zbytečně gól před výměnou stran a domácí to pořádně nakoplo, naštěstí už nestihli vyrovnat. Zaslouženě jsme ale postoupili do semifinále.

Tento víkend už hrajeme semifinále. Z Rakovníku nakonec nevezeme ani jeden bod. Bylo pro oba zápasy něco společné, nebo se vyvíjeli úplně jinak?
Zápasy byly dost podobné, v obou zápasech jsme vedli a oba nakonec bohužel prohráli. V sobotu rozhodl inkasovaný gól na začátku 3.třetiny na 2:1 a následně nám neuznaná branka za tohoto stavu. A v neděli jsme bohužel neproměnili ani jeden nájezd. Byly to vyrovnané zápasy a rozhodovaly maličkosti. Nám se vůbec nedařily přesilovky a hlavně domácí byli lepší v pohybu a důrazu. Rozhodně potvrzují suverénní vítězství v základní části.

Jak vidíš naše šance na domácím hřišti. Co podle tebe bude rozhodovat?
Určitý vliv na sérii může mít povrch. Na rozdíl od asfaltu v Rakovníku bude u nás hra na plastu vypadat trochu jinak. My musíme zlepšit přesilovky a Rakovníku se minimálně vyrovnat v důrazu. Občas některé situace zbytečně řešíme přihrávkou a zapomínáme to zjednodušit a více střílet. Rozhodně se ještě nevzdáváme, zabojujeme. A věříme, že přijde velký počet fanoušků a podpoří nás, tak jako to udělali diváci v Rakovníku, kde byla velmi dobrá atmosféra na hokejbal.

Přejeme, ať se zápasy na domácím hřišti podaří a bude se moci rozhodnout v Rakovníku.

Čtěte také
  1. "Věříme, že přijde hodně fanoušků a podpoří nás", doufá kapitán A-týmu
  2. 1.,2. SF | Do odvet s nožem na krku