Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Výjezd do Přelouče byl opět neúspěšný

V sobotu dopoledne jsme vyrazili k zápasu do vzdálené Přelouče, pokusit se přerušit naši černou sérii na jejich hřišti. Za poslední tři roky a tři zápasy jsme zde ani jednou nebodovali. Navíc se vždy hrálo v deštivém, chladném počasí. Při prvním ranním pohledu z okna bylo jasné, že počasí bude podobné, jako tomu pro nás vždy v Přelouči bývá. Vyjeli jsme v nepříliš početné sestavě s jedenácti lidmi do hry a dvěma brankáři. Debut za A tým si odbyl náš dorostenec Zdeněk Duba.

Začátek zápasu vyšel lépe domácím. Byli aktivnější, avšak žádnou velkou příležitost si vytvořit nedokázali. Hra byla spíše opatrná a čekalo se, kdo první udeří. Nakonec neudeřil nikdo a šlo se do šaten za stavu 0:0 s tím, že jsme dokázali soupeře přestřílet v poměru 4:8.

Druhé třetiny se pro nás postupně stávají strašákem. Pokud zahrajeme první třetinu dobře, tak ve druhé na to většinou nedokážeme navázat. Po špatně vyřešené situaci v našem obranném pásmu jsme poprvé inkasovali z mezikruží. Druhý gól domácí přidali při nešťastné rozehrávce našeho brankáře Janáka. Sice jsme ve druhé třetině hráli třikrát v oslabení, ale obě branky padly při plném počtu hráčů.

V poslední třetině nám třetí gól domácího týmu měl zatlouct poslední hřebíček do rakve, ale nestalo se tak. Několikrát nás podržel Filip Janák a my se dočkali snížení v přesilové hře. Miláček přihrál Mátlovi, Mátl našel Klimeše a Klimeš posunul oranžovou loptičku za bezbranného gólmana domácích. Čtyři minuty před koncem utkání jsme opět zahrávali přesilovou hru. Přestože při pátečním tréninku naše sehrání přesilovek nevypadalo ideálně, tak jsme tentokrát dokázali dvě využít. Klimeš si vyměnil míček s Hunalem a ten poslal na Mátla, který jeho nevídanou pumelicí, netypicky od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě. V úplném závěru jsme se ještě pokusili o hru bez brankáře, ovšem soupeř dokázal skórovat do prázdné branky a navýšil na 4:2. Dvě vteřiny před úplným koncem zápasu ještě nastřelil Škarda tyčku, ale i kdyby trefil branku, tak by bylo pozdě.

Přestože jsme v Přelouči opět prohráli, tak bych výkon hodnotil jako poměrně slušný. Už tím jak jsme po celý zápas i v málo lidech drželi tempo se soupeřem a hlavně tím, že jsme za nepříznivého stavu zápas nevzdali a pokusili se ho zvrátit. V neděli, 11. 11. 2018 ve 14h hrajeme na Hvězdárně zápas s pražskou Hostivaří, která se do soutěže vrátila po třech letech. Přijďte nás podpořit!

Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý
Mařek Miláček

Latest posts by Mařek Miláček (see all)

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý