Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/o/olympjh/www/olympjh.cz/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Z výjezdu na východ se vracíme s nulou

Poslední listopadový víkend si pro nás připravil výjezd do daleké Opavy a Poličky. Čekala nás utkání s týmy, které se letos podobně jako my trápí a okupují dolní polovinu tabulky.

V Opavě jsme po dlouhé cestě nezvládli hned začátek zápasu a už v deváté minutě jsme prohrávali o tři branky. Ještě do konce třetiny se podařilo snížit Klimešovi. Utkání jsme nevypustili a postupně jsme začali přebírat kontrolu nad hrou. Po trefách Plášila, Sedláka a Klimeše se nám podařilo dohnat ztrátu a stav byl 4:4. Pro posilu z Nové Včelnice, Mildu „Mušketýra“ Sedláka, to byla první branka v dresu Olympu. Stejně jako minulý zápas proti Hostivaři jsme nezvládli úplný konec zápasu a 48 vteřin před závěrečným hvizdem jsme inkasovali rozhodující gól po tečované střele. Nešťastně tečované střely nám dělaly problém celý víkend. Inkasovali jsme po nich asi 4 góly, což je za dva zápasy příliš. Skóre jsme se ještě pokusili zvrátit hrou bez brankáře, ale to se nepovedlo a my dostali další gól do prázdné brány. Celkové skóre tedy bylo 6:4.

Ještě v sobotu jsme se přesunuli z Opavy do Poličky, ve které nás čekal druhý den dopoledne další zápas.

V zápase jsme opět inkasovali jako první, když domácí vystřelili od modré čáry a míček s pomocí dvou tečí našich hráčů zaplul za záda bezmocného Mátla, který pro toto utkání v brance nahradil Janáka. Z této nešťastné trefy jsme se dokázali rychle oklepat a skóre jsme obrátili v náš prospěch, když se trefil po hezkém sólu Hunal a po něm nedal brankáři domácích šanci Pavlík. V zápase jsme se naposledy radovali z vedení za stavu 2:3. Pak soupeř přidal na důrazu a na rychlosti a my inkasovali tři branky. Při následné hře bez brankáře jsme obdrželi ještě dva zářezy. Nadějně rozehrané utkání jsme tedy opět ztratili a prohra 7:3 působila až nezaslouženě.

Ze sobotního utkání jsme všichni měli dobrý pocit, přestože jsme nedokázali získat žádné body. To se bohužel nedá říct o nedělním výkonu, kdy jsme soupeři nechali převzít iniciativu nad hrou a dovolili mu zisk všech tří bodů. Olymp přezimuje na posledním místě v desetičlené tabulce. Ovšem místa zaručující účast v play off nám nejsou příliš vzdálená, tudíž není nic ztraceno. Přes zimu bychom měli zlepšit nejen naši fyzickou kondici, ale také se všichni musíme zamyslet nad tím, že hokejbal je kolektivní sport a bez týmového pojetí to daleko nedotáhneme!

Mařek Miláček

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý
Mařek Miláček

Latest posts by Mařek Miláček (see all)

Mařek Miláček

Rumun z Kostelní Radouně, co by šel světa kraj a šel by možná i bosý