Žáci vezou tři body z Prachatic

Výjezd do Prachatic se vydařil!

Úvod utkání se nám povedl, když hned v prvním střídání dokázal Max Benda prostřelit domácího gólmana. Další branku vstřelil Bohouš Launa a třetí Honza Kandra. Domácí v první třetině vstřelili branky dvě, takže se šlo do kabin za stavu 2:3.

Druhá perioda a opět skvělý start a gól z hole Ondry Bekeho nám dal vedení o dvě branky. Ovšem po tomto momentu jsme jakoby přestali hrát a domácí toho dokázali využít, když do konce třetiny srovnali stav na 4:4.

Poslední část hry tak slibovala, jak jinak, velké drama. Horalíci dokázali vstřelit vedoucí branku, ale to bylo z jejich strany všechno. Poté jsme se opět herně zvedli a zaslouženě vsítili dvě branky. První dal Bohouš a ten druhý, který byl vítězný, Ondra Beke po krásné kombinaci, kdy Lukáš Loukota nezištnou nahrávkou našel Maxe, kterému už nezbývalo nic jiného, než najít Ondru před prázdnou brankou. Zbytek zápasu jsme si díky skvělému týmovému výkonu dokázali pohlídat a mohli jsme tudíž slavit šesté vítězství v této sezóně a to 5:6!
Za tento zápas si všichni členové domácího i našeho týmu zaslouží velkou pochvalu. Pěkné akce, ale i velká bojovnost a především snaha a zápal do hry, tak se nám to líbí!

Branky a asistence našeho týmu: Benda (Beke, Slabá), Launa (Kandra, Budín), Kandra (Launa, Slabá), Beke (Benda, Slabá), Launa (Budín, Kandra), Beke (Benda, Loukota)

Autor: David Mátl