Žáci zakončili podzim prohrou se Suchdolem

Poslední zápas v roce 2019!

V sobotu 30.11. k nám zajížděl prozatímní jasný lídr tabulky a to Suchdol nad Lužnicí. V prvním měření sil jsme s tímto celkem navíc prohráli 11:2, takže jsme měli co napravovat.
Úvod utkání se nám povedl skvěle, když hned z první vážnější akce skóroval Honza Kandra. Vedení ale nevydržel dlouho, soupeř dokázal otočit a navýšit vedení až na 1:4. Ještě do první přestávky se nám povedlo zásluhou Bohouše Launy snížit na 2:4.
Ve druhé periodě nás soupeř začal přehrávat, my jsme se zmohli pouze na občasné brejky, ale ani jeden jsme nezakončili přesně, soupeř se dokázal prosadit jednou, takže skóre bylo 2:5.
Nástup do poslední třetiny tohoto roku se nám povedl, soupeře jsme skoro nepustili z pásma, šance střídala šanci, ale kýžený gól to přineslo až dvě minuty před koncem. Poslední dvě slova si v závěru nakonec připsali hosté, takže na výsledkové tabuli svítilo skóre 3:7.

I když jsme tento zápas prohráli, tak je určitě na čem stavět, zlepšování je vidět v každém zápase. Výsledky, předvedená hra, zapracování nových tváří, 51 vstřelených branek (třetí nejvyšší počet v soutěži!) a zájem o hokejbal v podzimní části naznačují, že Olymp by mohl mít slušnou budoucnost!
Děkujeme všem fanouškům, sponzorům a hlavně rodičům za podporu v roce 2019!